XX. Váci Világi Vigalom sok zenével!




Kereken huszadszor rendezik meg a híres váci fesztivált, ami  most egyben a megújulás éve Vácnak,  és vele együtt a Váci Világi Vigalomnak, hiszen ezúttal a már jól megszokott belvárosi helyszíneken túl, a nemrégiben átadott sétálóutcákba és a Vörösház hangulatos udvarába is érkeznek majd országosan ismert művészek és persze kiváló helyi zenészek.

Programok:

Július 27. péntek

17:00 Nyitóhangverseny a Váci Szimfonikus Zenekarral (Székesegyház)

17:00 Végtelen zenekar koncert (Duna-parti nagyszínpad)

17:00 Acoustic Trio.hu koncert (Zenepavilon színpad)

18:00 Kék Duna Mazsorett Csoport műsora (Március 15.tér)

19:00 Váci Ifjúsági Fúvószenekar koncert (Március 15. tér)

19:00 Ismerős Arcok koncert (Duna-parti nagyszínpad)

19:00 Rockfolk Blues Band koncert (Zenepavilon)

19:00 Antonio Vivaldi Kamarazenekar hangverseny (Evangélikus templom)

20:00 Klasszikus filmzenék – közreműködik: Váci Szimfonikus Zenekar (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

20:00 Nyáresti ima – Váci Harmónia Kórus hangverseny (Ferences templom)

21:00 „Dreamgirls” – Pop-musical koncert show (Március 15.tér)

21:00 Piramis koncert (Duna-parti nagyszínpad)

21:00 Crockodeal koncert (Zenepavilon)

22:30 Papa Jazz Seven (Március 15.tér)

22:30 Utcabál Sinkó Zsolttal és Bencével (Zenepavilon)

23:00 Patrióta koncert (Duna-parti nagyszínpad)

Július 28. szombat

10:00 „Tündér – bál” – Gyarmati Viktória és Csohány Gábor műsora (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

11:00 Földváry Károly Általános Iskola műsora (Március 15. tér)

11:00 Katáng koncert (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

13:30 SunnyBoy italodance party (Zenepavilon)

14:00 Tánckavalkád – Zumba Tóth Veronikával, Dynamic Táncstúdió, Siva hastánc csoport (Zenepavilon)

15:00 Váci Városi Fúvószenekar koncert (Március 15. tér)

15:00 Krav-Maga bemutató (Vörösház udvara)

15:45: Hastánc bemutató Zitával (Vörösház udvara)

16:00 Makó Béla koncert (Curia Borudvar)

16:00 Sallay Edit operett-musical műsora (Bartók Béla Zeneiskola)

16:00 Jocker együttes koncert (Zenepavilon)

16:00 Lachegyi Imre blockflöteművész koncertje (Irgalmas-rendi kápolna)

16:00 Úsmev tangóharmonika együttes Szlovákiából (Március 15. tér)

16:30 „Nyári csendben száll a nótaszó” – magyar nóták élőben…(Vörösház udvara)

17:00 Táncbemutatók: kangoo, latin tánc, step aerobik, zumba (Március 15. tér)

17:00 Crazy Granat koncert (Duna-parti nagyszínpad)

17:00 Viva la Musical! – a Gyémánt Musical Stúdió előadásában (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

17:00 Komolyzenei trió koncert (Evangélikus templom) ( testvérvárosi koncert: Deuil-la-Barre)

18:00 Jókai Mór: Színészkordéj – a Szekér Színház előadásában(Széchenyi utca)

18:00 Hourtus M. Singers koncert (Bartók Béla Zeneiskola)

18:00 Countaktus Country koncert (Zenepavilon)

18:30 II. Dunakanyar Szépe választás – sztárvendég: Majka (Duna-parti nagyszínpad)

19:00 Berecz András ének-és mesemondó előadása (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

19:00 Josep Manzano gitárkoncert (Ferences templom)

19:00 Zumba fitnesz Bagyinszki Anikóval (Vörösház udvara)

20:00 „Francia négyes” koncert (Bartók Béla Zeneiskola)

20:00 Kitti Live koncert (Zenepavilon)

20:00 Szent Cecillia Kórus hangverseny (Székesegyház)

20:00 Szikraszemű – a Ghymes együttes koncertje (Március 15. tér)

20:00 Los Vegas koncert (Vörösház udvara)

21:00 Charlie koncert (Duna-parti nagyszínpad)

21:00 Két férfi meg egy harmadik – zenés nyáresti bohóságok (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

21:00 Road koncert (Vörösház udvara)

22:00 Abracadabra koncert (Zenepavilon)

22:00 Utcabál a Richland Band-el (Március 15. tér)

23:00 Fergeteg party DJ Dominique-al (Duna-parti nagyszínpad)

23:00 Retro-funky buli DJ Scholt-al – (Vörösház udvara)

július 29. vasárnap

10:00 I. Dunakanyar kedvence: kutya- macska szépségverseny (Március 15. tér)

10:00 Kézműves foglalkozás(DDC Művészetek udvara – Értéktár)

10:00 Révész Milán – Adaptáció: lemezbemutató koncert (Baptista Imaház)

11:00 Fix formáció: Hódolat verskoncert – Koren Gábor és Pálinkás Lewy Brandy műsora (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

11:00 Barokk orgonamuzsika – Bednarik Anasztázia orgonakoncertje (Ferences templom)

13:00 „Hellasz gyermekei” – a Váci Görög Nemzetiségi Önkormányzat műsora

14:00 Matematika zenekar (Zenepavilon)

15:00 Tánc-Tánc-Tánc – Tini Dance Team Tánciskola műsora (Március 15. tér)

15:00 Váci Fiúk – a Váci Cigány Nemzetiségi Önkormányzat műsora (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

15:30 Éjjeli Járat koncert (Duna-parti nagyszínpad)

16:00 Alma együttes gyermekkoncert (Március 15. tér)

16:00 Szaxofon quartet koncert (Bartók Béla Zeneiskola) (testvérvárosi koncert: Donaueschingen)

16:00 House of Grooves koncert (Zenepavilon)

16:00 Barokk koncert – régi zene korhű hangszereken.

Közreműködnek: Vári-Kovács Emese – ének, Dinyés Soma – csembaló, Szabó Zsolt – viola da gamba (Evangélikus templom)

16:00 Hastánc bemutató Orsival (Vörösház udvara)

17:00 A magyar tánc legendája – Tánctörténet a Silverstar Társulat előadásában (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

17:00 Konkrét zenekar koncertje (Vörösház udvara)

18:00 Fourtissimo koncert (Március 15. tér)

18:00 Csuka Ágnes zongorakoncert (Bartók Béla Zeneiskola)

18:00 Dunakanyar Hangja döntőseinek koncertje (Zenepavilon)

18:00 Klezmerész koncert (Zsinagóga)

18:00 Zumba fitnesz Bagyinszki Anikóval (Vörösház udvara)

18:00 Papp-Sárdy NBB koncert (Duna-parti nagyszínpad)

19:00 Kárpátia koncert (Duna-parti nagyszínpad)

19:00 MAN-diner koncert (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

19:00 Sugarloaf koncert (Vörösház udvara)

20:00 Közönségtalálkozó a Sugarloaf zenekar tagjaival (Vörösház udvara)

20:00 „Szép álom, szállj a szívembe…” – Váci Szimfonikus Zenekar operett gálaműsora (Március 15. tér)

20:00 Duetti – Czeller Krisztina, Dónusz Katalin énekművészek és Lachegyi Máté zongoraművész koncertje (Bartók Béla Zeneiskola)

20:00 Derby koncert(Zenepavilon)

21:00 Hooligans koncert (Duna-parti nagyszínpad)

21:00 Traffic Jam koncert (DDC Művészetek udvara – Értéktár)

23:00 Tűzijáték (vár alatti terület)

Kísérő programok

9:30 Pincérfutó verseny (Széchenyi utca: szombat)

10:00 Kézműves foglalkozás (DDC Művészetek udvara – Értéktár: szombat)

10:00 Gyerek programok (Vörösház udvara: szombat, vasárnap)

10:00 Játékos tudomány kiállítás (Duna-part: szombat, vasárnap)

10:00 Baranta harci bemutató (Duna-part)

11:00 Kelta tábor (Duna-part: vasárnap)

13:30 Fashion day (Széchenyi utca: vasárnap)

14:00 Huszár tábor (Duna-part: szombat)

15:00 Hogyan harcoltak a gladiátorok? A Familia Gladiatoria bemutatója (Duna part: szombat)

15:00 Diva szabadtéri disco (Duna-part – országzászló: péntek, szombat, vasárnap)

15:00 Utcazene – Fodi (Eszterházy utca: szombat, vasárnap)

16:00 Kutyaduma Központ – kutyás programok, bemutatók (Duna-part: vasárnap)

16:00 Utcazene – Fodi (Eszterházy utca: péntek)

18:00 Vaga Banda gólyalábas utcaszínház (Március 15. tér: szombat)

21:00 Tűzzsonglőrök (Széchenyi utca)

Rövid URL: http://www.musicmagazin.hu/?p=3865

Beküldte: - júl 24 2012. Kategória Fesztivál, Koncertek, előadások. Tudod követni a válaszokat ezen keresztül RSS 2.0. Egy választ vagy a trackbacket tudsz hagyni ha belépsz

Hozzászólások:

Képgaléria

:
Bejelentkezés | Designed by Zenei magazin